КаленДАРь - праздник на каждый день

Ассоциация консультантов по естественному вскармливанию (АКЕВ). Поддержка кормящих мам. www.akev.info
www.gvinfo.ru - все о грудном вскармливании
семейный центр по перинатальной психологии и раннему развитию
Рейтинг детских
сайтов - Ваше чадо

ІІ Всеукраїнська конференція з питань грудного вигодовування

 

«Дар життя»

 

8-10 квітня 2016 року, Київ

 

За підтримки: Методично-організаційного моніторингового центру НДСЛ "ОХМАТДИТ" МОЗ України

 

Наша професія стрімко розвивається! За останні п’ять років багато що змінилось, а головне – змінюються мами! Вони шукають інформацію, знаходять підтримку серед консультантів, створюють групи підтримки в соціальних мережах. З’явилось багато відео матеріалів та статей, вийшла перша книга українською мовою про грудне вигодовування!

 

 

 

25 років тому було оголошено Ініціативу ВООЗ/ЮНІСЕФ "Лікарня доброзичлива до дитини". 25 років тому було покладено початок професії консультант з питань грудного вигодовування! 2016 рік - юбілейний рік ініціативи!

 

Все більше активних мам обирають своєю професією – консультування з питань грудного вигодовування – а отже нас стає більше, і потрібно об’єднуватись, потрібно підвищувати кваліфікацію та обмінюватись досвідом.

 

Запрошуємо до участі у семінарах та майстер-класах конференції – будемо знайомитись з тими, хто тільки прийшов у професію, та будемо вчитись у досвідчених спеціалістів в області грудного вигодовування в Україні та за її межами.

 

У 1990 році відбулась знакова подія: Нарада ВООЗ/ЮНІСЕФ “Грудне вигодовування в 90-ті роки: глобальна ініціатива”, на якій була прийнята Інносентійська декларація по захисту, пропаганді та підтримці грудного вигодовування. І вже в 1991 році на нараді Міжнародної педіатричної асоціації була  прийнята програма – Ініціатива ВООЗ/ЮНІСЕФ “Лікарня, дружня до дитини”.

 

Ця ініціатива направлена на створення в усьому світі  сприятливих умов для підтримки грудного вигодовування та забезпечення здоров’я дітей.

 

В Україні Ініціатива ВООЗ-ЮНІСЕФ “Лікарня доброзичлива до дитини”, сучасні принципи ведення лактації та грудного вигодовування почали впроваджуватись в 1996-1999 роках після проведення навчальних семінарів-тренінгів та розробки законодавчої бази.

 

 

 

За останні 15 років було зроблено дуже багато в питанні розвитку та підтримки грудного вигодовування в Україні. І є ще багато планів на майбутнє. 

 

Нам дуже важливо створювати загальний простір для спілкування та обміну досвідом між лікарями та консультантами з питань грудного вигодовування! Запрошуємо працівників медичних установ до участі у семінарах та майстер-класах конференції – будемо вчитись у досвідчених спеціалістів в області грудного вигодовування в Україні та за її межами, та будемо знайомитись з тими, хто тільки прийшов у професію.

 

 

 

Пропонуємо розглянути та обрати варіант участі у конференції «Дар життя»:

 

8 квітня– загальна програма на велику залу (очікуємо більше 250 учасників) – знайомство, проголошення коротких доповідей (до 10-15 хвилин) на найочікуваніші та важливі теми з питань грудного вигодовування на сьогодні, презентації, огляд досліджень та опитувань, звіти по роботі державних центрів та установ, що підтримують грудне вигодовування, дискусії та діалоги.

 

9 квітня– продовження загальної програми також пройде у великій залі – пропонуємо заглибитись у питання та прийняти участь у обговореннях та тематичних презентаціях тривалістю від 25 до 40 хвилин.

 

10 квітня – ПРОФЕСІЙНА частина програми конференції – паралелі майстер-класів та семінарів, тривалістю від 2х до 3 годин, які пройдуть у закритих аудиторіях.

 

Спікери конференції та ведучі майстер-класів та подробиці програми - тут (або кнопка "ПРОГРАМА" у правій колонці сайту).

 

 

 

З 14 по 16 травня 2011 року в Києві проходила перша Всеукраїнська конференція з питань грудного вигодовування, організована Асоціацією свідомого батьківства. http://www.asb.in.ua/звіт-про-конференцію--краплини-життя-/

 

       Тоді було прийнято рішення на  наступній конференції  більше уваги приділити практичним аспектам і навичкам в області консультування з грудного вигодовування.

 

Отже, робимо практичну конференцію!

 

 

 

Реєстрація – обов’язкова.

 

Заповніть, будь ласка, форму реєстрації, та оберіть варіант участі (один/два/три дні конференції) - https://goo.gl/Z2zVtQ 

 

 

 

Вартість участі:

 

8 квітня, п’ятниця – тільки один день – 250 грн. (більше 20 доповідей на актуальні теми з питань грудного вигодовування, знайомство та спілкування з колегами, можливість бути обізнаним у професійних новинах).

 

9 квітня, субота – тільки один день – 300 грн.  (доповіді-презентації (до 40хв. кожна) на важливі запити у практиці консультантів гв).

 

10 квітня, неділя – тільки один день – 500 грн. (Ви зможете обрати 4 майстер-класи з 12 запропонованих - проходитимуть паралельно по три теми, близько 9 акад. годин практичної інформації).

 

8-9 квітня, пт/сб – два дні участі – 500 грн.

 

9-10 квітня, сб/нд – два дні участі – 700 грн.

 

8-10 квітня, пт/сб/нд – три дні участі – 800 грн.

 

 УМОВИ УЧАСТІ

 

Усі учасники конференції отримають подарунки та сертифікати. Ті, хто прийматиме участь у професійній частині (10 квітня), отримають сертифікати з вказівкою кількості годин навчання.

 

Знижки (а як без них!):

 

Студенти денної форми навчання – 20%

 

Групи від п’яти осіб – 5%

Групи від 10 осіб – 10%
ПОМОГИ ДЕТЯМсайт Научно-практического медицинского центра детской кардиологии и кардиохирургии: http://cardio.org.ua/
форум http://cardio.org.ua/talks/index.php


;Автор сайта Наталья Мовчан. Использование материалов сайта возможно только при наличии активной ссылки на сайт. Благодарность за помощь в программировании, разработку логотипа и фирменного стиля сайта Хилик Оксане и Хилик Сергею. По всем вопросам обращаться на e-mail: perinatal@i.ua
CopyRight 2008-2018