КаленДАРь - праздник на каждый день

Ассоциация консультантов по естественному вскармливанию (АКЕВ). Поддержка кормящих мам. www.akev.info
www.gvinfo.ru - все о грудном вскармливании
семейный центр по перинатальной психологии и раннему развитию
Рейтинг детских
сайтов - Ваше чадо

Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування 2016

Рейтинг:   / 0

 

1
НЕМАЄ БІДНОСТІ: годування грудьми - найбільш природний і недорогий спосіб вигодувати дитину, який допомагає сім'ям зберегти кошти, які інакше були б витрачені на штучне вигодовування.
2
НІ ГОЛОДУ: годування виключно грудьми до півроку і подальше годування грудьми разом з прикормом до 2 років і довше забезпечує повноцінне харчування дітей.
3
ЗДОРОВ'Я: годування грудьми є значним позитивним внеском у здоров'я і розвиток дітей і матерів на все подальше життя.
4
ОСВІТА: годування грудьми дає гарне харчування, важливе для навчання малюка, і вносить значний вклад в його пізнавальні здібності і розвиток.
5
РІВНІСТЬ, ПРАВА ЖІНОК: годування грудьми - природне і унікальне право жінки, яке має бути забезпечено і підтримуватися суспільством. Жінка, яка успішно годує грудьми і отримала підтримку суспільства, набуває впевненість в собі і задоволення.
6
ВОДА: грудне вигодовування забезпечує немовлят  всієї необхідної йому рідиною, навіть у спеку.
7
ЕНЕРГЕТИЧНІ РЕСУРСИ: годування грудьми екологічно, тому що, на відміну від штучного вигодовування, не вимагає витрат додаткової енергії на розігрів і стерилізацію, а також виробництво, транспортування і утилізацію пляшечок, сосок, пристроїв.
8
ГІДНА РОБОТА: годувальниці, яких підтримує їх роботодавець, працюють ефективніше. Підтримка материнства на роботі допомагає жінкам поєднувати свої робочі обов'язки і годування груддю. відпустка по догляду за дитиноюмає бути достатньою для налагодження та підтримки грудного вигодовування.
9
ІНДУСТРІАЛІЗАЦІЯ І ІННОВАЦІЇ: в сучасному індустріальному світі жінкам складніше поєднувати роботу і годування, ніж колись. Необхідна підтримка працюючих матерів-годувальниць на роботі, в суспільстві і в своїй родині (перерви для годування, кімнати для годування, гнучкий графік і інші подібні заходи).
10
ЗНИЖЕННЯ НЕРІВНОСТІ: необхідний захист і підтримка годувальниць у всіх верствах населення, і особливо в бідніших і уразливих групах. Це допоможе знизити соціальну нерівність.
11
Дружнє середовище: Необхідно забезпечити відкритість, дружелюбність і безпеку всіх громадських просторів для годуючих матерів.
12
Розумне споживання: годування грудьми не споживає багатьох ресурсів.
13
КЛІМАТ: годування грудьми екологічно і захищає дітей в разі екологічних лих і проблем, пов'язаних з його зміною.
14
СВІТОВИЙ ОКЕАН: при годуванні грудьми утворюється набагато менше сміття, що забруднює моря і океани.
15
Суша: годування грудьми знижує забруднення суші, тому що не створює сміття і знижує необхідність в молочних фермах, які не завжди екологічні.
16
ПРАВОСУДДЯ: необхідні державна підтримка і місцеві закони, які б підтримували і захищали годувальниць і їхніх дітей, забезпечуючи право на годування грудьми.
17
ГЛОБАЛЬНІ ІНІЦІАТИВИ: лікарні, поліклініки, пологові будинки, доброзичливі до дитини, Кодекс ВООЗ - важливі ініціативи з підтримки грудного вигодовування, що ведуть до успішної співпраці, обміну досвідом та інформацією.

http://worldbreastfeedingweek.org/
ПОМОГИ ДЕТЯМсайт Научно-практического медицинского центра детской кардиологии и кардиохирургии: http://cardio.org.ua/
форум http://cardio.org.ua/talks/index.php


;Автор сайта Наталья Мовчан. Использование материалов сайта возможно только при наличии активной ссылки на сайт. Благодарность за помощь в программировании, разработку логотипа и фирменного стиля сайта Хилик Оксане и Хилик Сергею. По всем вопросам обращаться на e-mail: perinatal@i.ua
CopyRight 2008-2016