Умови оплати та повернення

1. Оплата на сайті здійснюється за допомогою банківських систем Visa або Mastercard. Платіжна система WayForPay допомагає здійснити оплату через ваш особистий банкінг та не потребує додаткової комісії. Ви можете здійснити оплату з будь-якої точки світу.
2. Валюта вашої картки не має значення, банк самостійно проводить конвертацію, без додаткових %
3. Після оплати вартості курсу або консультації ми з Вами сконтактуємо (чекайте повідомлення на вказаний телефон/месенджер) протягом 1-3 робочих днів для обговорення деталей запиту та зручного часу отримання консультацій або початку занять.
4. Після здійснення оплати, будь ласка, вносіть дані у форму
http://goo.gl/VL4WjL
5. Якщо з особистих причин ви бажаєте відмовитись від оплаченої послуги - ми оформлятимемо повернення платежу (окрім ситуацій, у яких вказано умови без повернення коштів. Наприклад, аванс, або пропуск консультації без своєчасного попередження за 12-24 години).
6. Ви також можете змінити запит та зберегти оплату, щоб отримати консультацію пізніше або в іншого спеціаліста, згідно професійної підготовки, що допоможе працювати із вашим запитом.
7. Повернення оплати зазвичай потребує 3-7 робочих днів.
8. Якщо ви оплатили навчання на курсі, але передумали брати участь до старту програми, ви можете відмінити реєстрацію. Напишіть або зателефонуйте за контактними даними, що вказано на сайті і ми вирішимо питання протягом 3-7 робочих днів.
ВАЖЛИВО!
Повернення коштів після проведення консультації або пропуску без своєчасного попередження - не можливо. Повернення коштів під час проходження програми навчального курсу
– при перерахунку знімається 30% на організаційні питання, решта коштів розбивається пропорційно терміну навчання.