ОСНОВНИЙ РІВЕНЬ
Подробиці програми.
На базі отриманих знань на попередньому рівні
ми рухаємось далі, занурюючись у теми
та отримуючи нову інформацію й досвід!
Онлайн практикуми включені в програму,
а очна практика - за бажанням.
Основний рівень
Навчання в програмі Основного рівня доступне випускницям/випускникам: «Базового рівня 2022», курсу «Путівник консультанта» з 2011 по 2022 н.р., або успішного складання тестів та співбесіди після навчання на будь-яких інших курсах світу.
П̲р̲о̲г̲р̲а̲м̲а̲ ̲к̲у̲р̲с̲у̲ базується на матеріалах 40-годинного курсу ВООЗ для консультантів, інформації з психології та практики консультування (авторські методики Наталії Мовчан), інформаційних матеріалах ILCA, LLLi, АКЕВ, та багаторічному досвіді викладачів курсу.
О̲к̲р̲і̲м̲ ̲т̲е̲о̲р̲е̲т̲и̲ч̲н̲и̲х̲ ̲з̲н̲а̲н̲ь̲ щодо організації грудного вигодовування Курс «Основний» включає інформацію з психології консультування, необхідних навичок психології спілкування та практичних навичок для роботи консультанта з питань грудного вигодовування.
Вебінари проходять на платформах YouTube та Zoom, їх проводять професійні консультантки з питань грудного вигодовування з досить тривалим досвідом практичної діяльності (мінімум 7 років).
З̲а̲г̲а̲л̲ь̲н̲а̲ ̲т̲р̲и̲в̲а̲л̲і̲с̲т̲ь̲ ̲н̲а̲в̲ч̲а̲н̲н̲я̲ - близько 5 місяців.
П̲о̲ч̲а̲т̲о̲к̲ ̲з̲а̲н̲я̲т̲ь̲ січень 2023 - 40 вебінарів, 100 годин. Тривалість кожної зустрічі – 2-2,5 години. Р̲о̲з̲к̲л̲а̲д̲ ̲з̲а̲н̲я̲т̲ь̲ формується з урахуванням можливостей студенток групи. Долучитись до групи можна не пізніше 10 лютого.
Вартість навчання - 15500 грн., оплата частинами.
Вартість окремо вибраних вебінарів з програми (крім записів практичних, групових занять, але з можливістю брати участь в прямому он-лайн форматі) – 800 грн.
Після завершення курсу є можливість пройти передіспит-підготовку та скласти с̲е̲р̲т̲и̲ф̲і̲к̲а̲ц̲і̲й̲н̲и̲й̲ ̲і̲с̲п̲и̲т̲ (окрема оплата).
Передіспит (підготовка до іспиту, 4-5 годин) - від 400 грн - залежить від терміну проходження. Сертифікаційний іспит - очно/онлайн - 1,5 години - 450 грн.

Після проходження Основного рівня можна пройти очну практику. Вартість - від 5000 грн. (проходить у різних містах України, за запитом).

Для зручності ми працюємо у Google класі - розклад з датами, лінки на вебінари, нагадування, перелік домашніх завдань, додаткові матеріали - все зібрано в одному місці.
Теми курсу
Програма побудована у форматі
ПРОДОВЖЕННЯ НАВЧАННЯ ПІСЛЯ БАЗОВОГО РІВНЯ
Щоб прочитати теми - натискайте на "плюсик".

РОЗКЛАД
Як проходить Практикум онлайн?
Практика
Для того, щоб опанувати необхідний об'єм знань і навичок, ми багато часу в програмі приділяємо практичним зустрічам - які проходять на платформі Zoom. Викладач пропонує ситуацію "взяту із живих запитів", студентки покроково формують алгоритм допомоги, уточнюючи необхідну інформацію.
Створення бази алгоритмів
Усю теорію з часом необхідно переводити в конкретні кроки. Тому під час Практикумів є можливість почути декілька різних думок та сформувати низку гіпотез і алгоритмів вирішення різних запитів від годувальниць.
Результат
Розбір запиту та рекомендацій до найменших дрібниць дає можливість швидко аналізувати клієнтський запит та сміливіше почуватись у ролі індивідуального консультанта. Так народжується впевненість, що всі питання мають відповідь, і можна сміливо йти в живу практику.
Навчання починається після 10 січня
Долучитись до групи можна до 10 лютого!
Маєте запитання -
зателефонуйте
або залишайте повідомлення
Наталія Мовчан - авторка та організаторка курсу
Телефон/Viber/WhatsAp/Telegram: +38 (050)3519376
E-mail: menipohta2@gmail.com
Сторінка курсу - https://www.facebook.com/ukrKonsultantGv
Мій профіль - https://www.facebook.com/NMovchan/

Щоб знати - краще спитати)